Amy Lynn Bradley Nerede?

Amy Lynn Bradley Nerede?

23 yaşındaki Amy 1998 yılında annesi babası ve erkek ikiziyle ile birlikte Karayiplere tatile gitmişti. Sigara içmeyi seven Amy sabahın erken saatlerinde sigara içmek için kamarasından çıktı. Kamarasına geri dönmedi.

 

Ailesi gemi kaptanına durumu bildirdi fakat kaptan insanları endişelendirmemek için olayın üstünde durmadı. Ailenin diretmesi sonucu bir kaç gün geçtikten sonra gemi kaptanının izniyle odalar arandı. Fakat bu arama üstünkörüydü ve Amy hakkında bir ipucu bulunmadı.

 

Ailesi kızlarının kaçırıldığını düşünüyordu. Amy kamaradan çıkarken yanına para bile almamıştı sadece sigarası ile kamaradan dışarı çıkmıştı.Odaların aranması sonucunda hiçbir ize rastlayamayan polis gemideki yolcuların ifadesini aldı. Yolculardan birkaçı Amy’i gemide çalışan birkaç kişinin yanında gördüklerini ve Amy ‘e lakap takarak onunla alay ettiklerini söyledi.

 

Ailesi Amy’i gören olursa diye gmail hesabı açtı.Şüpheli bir gmail hesabından bir ileti geldi Amy ‘nin geneleve satıldığını bunun kanıtı olarak Amy’nin fotoğrafını gönderdi.

 

Aile ne kadar çabalasa da bu iletiyi gönderen kişiyle bir daha konuşamadı ve bütün teorilere rağmen Amy bulunamadı.

Bu da Amy kaybolmadan önceki son geceki fotoğrafı. 

Amy Lynn Bradley’in nerede olduğu hala bilinmiyor, konuyla alakalı birçok teori atılmasına rağmen hiçbirinin kesinliği yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir